Met meer dan 650 leden en teams die vertegenwoordigd zijn in de Nederlandse top, biedt Volley Tilburg volleybal aan voor alle leeftijden en niveaus. Wij zijn een succesvolle en ambitieuze vereniging met een belangrijke sportieve en sociale functie voor onze leden, sponsoren en de regio Tilburg (www.volleytilburg.nl).

Om deze ambitie verder vorm te geven zijn wij opzoek naar bedrijven die Volley Tilburg en het sportklimaat in Tilburg een warm hart toedragen en hun naam aan onze vereniging willen verbinden.

Of het nu gaat om reclame-uitingen of maatschappelijke betrokkenheid, als vereniging hebben wij u veel te bieden. Naast diverse sponsorpakketten met bijbehorende uitingen, verzorgen wij clinics en andere activiteiten die passen bij uw bedrijf en medewerkers.

Heb jij zelf interesse of ken jij in je omgeving iemand voor wie dit interessant kan zijn, neem dan contact op met onze sponsorcommissie (sponsoring@volleytiburg.nl).